Altın Alım Satım Hizmeti

Rasso Group, uluslararası edindiği tecrübelerle birlikte altın ve mücevherlerin alım ve satışını gerçekleştiriyor. Güncel olan fiyatlandırmadan altın ve çeşitli mücevherlerin alınımı gerçekleştirip tekrar imalata yönlendirmek için alakalı firmalara satıyoruz. Gerekli tüm sorumluluklarımızı yerine getirerek müşteri ile satıcı arasında güvenli bir köprü oluyoruz.

Elinizden çıkarmak istediğiniz işlevsiz altın ve mücevherleri sizlerden güncel fiyatla alıyoruz. Tekrar kullanımda değerlendirecek firmalara satıyoruz. Rasso Group, maden gibi birçok sektörde edindiği uluslararası ve yerli tecrübesi sayesinde kuyumculuk alanında da müşterilere aranılan kalitedeki hizmeti sunuyor.

Altın Alım Satımı
Mücehver Alım Satımı

Mücehver Alım Satım Hizmeti

Rasso Group güvencesiyle istediğiniz altın ve mücevheri en kısa sürede size temin edebiliyoruz. Altın alım ve satım fiyatlarını yakından takip ediyor ve her iki tarafında çıkarlarını göz önünde bulunduruyoruz. Altın ve mücevherlerin değer kaybetmeden geri dönüşüme kazandırılmasını en hızlı şekilde sağlıyor ve müşteri odaklı bakış açımızla sizlerin memnuniyetinden her daim emin oluyoruz.