Bakır Alım Satımı

Üretim ve tüketimin hızla arttığı çağımızda, bakır gibi madenlere sürekli olarak ihtiyaç vardır. Fakat doğada sınırlı olarak bulunan ve sıfırdan çıkartılması bir hayli maliyetli olan bu tür madenlerin dikkatli ve kontrollü şekilde kullanılması gerekmekte. Geri dönüşüme kazandırılan bakır ve hurdalar hem kontrollü kaynak kullanımını sağlarken hem de çevre kirliliğini önlüyor.

Rasso Group, bakır ve hurdaları tekrar alarak, yeniden işlenip üretime dahil etmek için alakalı kurumlara ulaştırılmasını sağlıyor.

Bakır Alım Satımı
Hurda Alım Satımı

Hurda Alım Satımı

Çevre kirliliğini önleme zincirinin en büyük halkalarından birisi olan geri dönüşümden faydalanarak artık işe yaramayan işlevde olan bakır ve hurdaları alıyor ve tekrar imal edilmek üzere alakalı firmalara satıyoruz. Bakır ve hurda alım satımında güvenli bir köprü olan firmamız, profesyonellikle görevini en kısa zamanda yerine getiriyor.

Gün geçtikçe gelişen teknolojide bu tür madenlere ihtiyaç gün geçtikçe artacak olup, geri dönüşüme kazandırılması zorunlu hal alacaktır. Rasso Group bu konuda üzerine düşeni yaparak hurda ve bakırların alım ve satımını sıkıntısız olarak yerine getiriyor.