Barajdan Elektrik

Elektrik enerjisi keşfedildikten sonra, elektrik enerji türünü üretebilmek için birçok yöntem kullanılmış ve en fazla kullanılanı ise, barajlar olmuştur. Hidroelektrik santrallerin içerisinde en önemli ve yaygın bir biçimde kullanılan tesislerden birisi olan barajlara, elektrik için santral kurmak büyük uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Rasso Group, baraj elektrik üretim santrali kurulumu inşasını ve üretilen elektriğin dağıtımını sektördeki tecrübesiyle sıkıntısız şekilde gerçekleştiriyor. Barajdaki elektrik üretim santralin kurulum inşası riskli ve uzun bir süreçtir. Bu nedenle elektrik üretim santralinin baraja inşa işinin büyük bir titizlikle sürdürülebilmesi ve tamamlanması gerekmektedir.

Elektrik Santral
Elektirik Dağıtım

Elektrik Dağıtım

Rasso Group güvencesiyle müşterilerimize problemsiz, barajda elektrik üretim santrali kuruyoruz. Sadece santrali kurma hizmeti değil, aynı zamanda üretilen elektriğin dağıtım hizmetini de sağlıyoruz. Uluslararası alanda sahip olduğumuz tecrübelerimizle ve sektördeki uzman çalışanlarımızla beraber toplumun çıkarlarını gözeten projelerinize gerekli olan hizmeti sunuyoruz. Rasso Group barajlara elektrik üretim santrali kurarak, üretilen enerjinin dağıtımını profesyonellikle ve hızla gerçekleştiriyor.