Futbol Sahası Yapımı

Rasso Group, futbol sahalarında belirgin olan kriterleri baz alınarak projelendirilen sahalar inşa ediyor. Sporcuların maç yapabileceği ve antrenman yapabileceği sahaları en kısa sürede inşa ediyor ve teslim ediyoruz. Suni çim, futbol sahası zeminleri kullanarak futbol sahalarını gerekli ölçülere göre tamamlıyoruz.

Alanında uzman ekiplerle iş birliği yapan RassoGroup, yüksek kalitedeki, istenilen model suni çimlerle, inşa ettiği spor sahalarının amacına uygun olduğundan emin olarak sahayı en hızlı şekilde inşa ediyor.

Futbol Sahası
Tribün

Türbin Yapımı

Sadece futbol sahalarının kurulumunda değil,spor alanlarındaki spor türbinlerinin yapımında da hizmet vermekteyiz. Yine yüksek kalitede kullandığımız çelik malzemesinden, istenilen sayı oranına göre spor türbinleri inşa ediyoruz.

Spor alanlarında aranılan hizmeti sunan Rasso Group, alana uygun türbinlerin sadece işlevlerine değil, görsel olarak estetik görünmelerine de önem veriyoruz. Tribün imalatı ve montajını yapan firmamız, istenilen modelde, istenilen tasarımları sizlere sunuyor. Spor türbinleri ve futbol sahası yapımında müşterilerimizin memnuniyetini her daim gözetiyor, müşteri odaklı bakış açımızla beraber işlerimizi tamamlıyoruz.