Hakkımızda

Rasso Group, birçok sektörde edindiği bilgi ve tecrübeleri uygulamaya dökmeye hazırlanıyor. Uzman işbirlikçileriyle hizmet sunduğu sektörlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyor. Değişen ve dönüşen teknolojiye sürekli olarak ayak uydurarak sunduğu hizmetlerini daha kaliteli hale getiriyor.

Hastane, otel inşasından ulaşıma, barajda elektrik kurmadan enerji tesisi kurmaya, Millî Savunma Bakanlığı işbirliğiyle askeri tesisat temininden tarım araç gereçlerine, gıdadan tıbbi cihaz ve ilaç teminine, mobilyadan tekstile, altın mücevher alım satımından bakır ve hurda alımına, spor türbinlerinden futbol sahası yapımına, uçak havaalanından yakıt tesislerine kadar birçok alanda hizmet veren Rasso Group, sektörlerde aranılan hizmeti sizlere sunuyor.

Sürekli gelişime açık olarak ortaya konulan hizmetler, yüksek kalitede üstün ekipmanlar ile yapılmakta. Firma takım ruhunu ve müşteri odaklı bakış açısını benimseyerek her bir birimin kendi alanında yetişmiş kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Ulusal ve uluslararası olarak çalışan bir isim olan Rasso Group, alanında en iyisi olmak için kendini geliştirmeye ve üretmeye sizler için devam ediyor.