Uçak Havaalanları Kurulumu

Havacılık sektörü dünyada en önemli sektörlerden bir tanesidir. Rasso Group, bir havaalanı için lazım olan en verimli uçak alanını, binasını, yolcu, kargo ve taşıt hareketleri için ihtiyaç duyulan kapasiteyi sağlayan yolu inşa ederek havaalanları kuruyor. Gerçekleştirdiğimiz uzman iş birlikleriyle havaalanı için tüm niteliklere sahip inşaatı gerçekleştiriyoruz.

Havaalanı; uçakların, yolcuların, kargonun ve bunlara bağlı tesis ve hizmetlerin çokluğu ve tüm bunların kombinasyonlu halde planlanması gerekliliği sebebiyle zor, karışık bir inşaat işidir. Bu nedenle Rasso Group uzmanlarla çalışarak en baştan planlamalarla işe başlamakta ve tüm süreçleri öngörerek hareket etmekte.

Yakıt Tesisi Kurulumu

Havaalanı kurmanın yanı sıra Rasso Group yakıt tesislerinin kurulumunda da hizmet vermekte. Rasso Group, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyon, misyon ve ülkeye olan inancıyla hızlı ve tutarlı büyüyen bir firma olmayı hedefleyerek yakıt tesislerinin kurulumuna da önderlik ediyor. Uluslararası alanda kendini geliştiren, gerekli sorumluluklarını yerine getiren firmamızla sizlere yakıt tesisi kurulum hizmeti veriyoruz. Havaalanı ve yakıt tesislerinin sıkıntısız şekilde inşalarını gerçekleştiriyoruz.