Kara ve Deniz Lojistiği

Tedarik zincirinin en önemli halkalarından birisi olan kara lojistiği konusunda Rasso Group, taşınması istenen ürünlerin güvenli şekilde bir noktadan bir noktaya taşınmasını sağlıyor. Ayrıca gemi konteynerler temin ederek taşımacılığın kolay şekilde gerçekleştirilmesine olanak veriyor.

İş ortaklarıyla sağladığı takım ruhunu kara lojistiğinde de profesyonel şekilde sergileyen Rasso Group, müşteri odaklı hizmetini en kaliteli şekilde sunmakta. Kara lojistiğinde bilgi ve beceriye sahip iş ortaklarımızla beraber müşterinin memnuniyetini her daim göz önünde bulunduruyoruz.

Kara ve Deniz Lojistiği
Gemi Konteyner

Gemi Konteyner Temini

Gemi konteynerlerini isteyen müşterilerine temin eden firmamız, taşımacılığa gereken kaliteyi ve hızı sunuyor. Rasso Group önderliğinde, iş stratejilerimizle taşınmasını istediğiniz ürünlerinizin, kargolarınızın, istediğiniz noktaya ulaşılmasını sıkıntısız şekilde karadan sağlıyoruz. Gerek havacılık gerek kara lojistiğinde oldukça iddialı olan firmamız gemi konteynerleri sayesinde kolay taşımacılığı gerçekleştiriyor. Kuralları ve izlenmesi gerekli prosedürler hakkında son derece uzman olan firmamızla beraber sıkıntısız kara lojistiğine sahip olabilirsiniz.