Milli Savunma Bakanlığı İşbirliği

Milli Savunma Bakanlığı İşbirliği

Rasso Group, Millî Savunma Bakanlığı ile işbirliği içerisindedir. Uluslararası tecrübesinin yanı sıra yerel yetkili kuruluşlarla da iletişim halinde olup her türlü silah, yedek parça, araç ve gereç teminini sağlayabilmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’na bağlı olarak çalışan, savunma politikaları konusunda uzman Milli Savunma Bakanlığı ile iş birliğimizde yasal olarak bütün sorumlulukları yerine getiriyor ve birinci kalite araç gereçlerin teminini gerçekleştiriyoruz.

İstenilen materyalin teminini gerekli prosedürleri tamamlayarak en hızlı şekilde müşterimize ulaştırıyoruz. Gelişen, değişen ve dönüşen teknolojiye ayak uyduran vizyonumuzla, Millî Savunma Bakanlığı’nın gücünü birleştirerek son model askeri araç gereçleri müşterilerimize tedarik edebiliyoruz.

Millî Savunma Bakanlığı güvencesiyle tedarik ettiğimiz her türlü askeri ekipman, silah, yedek parça ve diğer araç gereçleri, çeşitli işlemler yerine getirildikten sonra müşterimize temin ediyoruz. Ürün yelpazesinin son derece geniş olmasıyla aranılan araç ve gerecin en kısa sürede elinizde olmasını Rasso Group ve Millî Savunma Bakanlığı iş birliğiyle sizlere sağlıyoruz.