Petrol Sahasında İş Sertifika Eğitim Programı

Rasso Group, sizlere petrol sahasında mesleki, geniş tabanlı bilgilere, becerilere ve tavırlara sahip olmanızı sağlayacak iş sertifika eğitim programı sağlıyor. Petrol sahası iş sertifika programı kapsamında yapılan sektör tarama ve inceleme çalışmaları sonucunda sektörde faaliyet gösteren meslekleri saptayarak alanlara ayırıyoruz. Mesleklere özgü bilinmesi gerekenleri çalışma adaylarına aktarıyor ve uygulamaya hazır olacaklarından emin oluyoruz.

Petro Sahası İş Eğitimi
Petrol Sahası Eğitimi

Eğitimden yararlanacak olan petrol sahasında ki çalışma adaylarının sahip olması gereken ulusal ve uluslararası iş bilgilerinin aktarımını sağlıyoruz. Alanda uzmanların eğitim vereceği programda, sistemli bir süreç kurup, insanların mesleki yeterliliğe ulaşmasını sağlıyoruz. Eğitim programını başarıyla tamamlayan bireyler, kazandıkları mesleki yeterliliklerini belgeleyen sertifikaya sahip oluyorlar.

Alınan iş sertifikası,sektörde yeterli mesleki bilgilerine sahip olmanızı sağlayarak, istihdam etmenizi kolaylaştırıyor. Sektör temsilcileri ile iş birliği yapan Rasso Group,uzman kişilerin eğitime doğrudan katkıları sağlamaları sayesinde eğitim alanlara büyük katkılar sağlıyor. Programda verimli bir eğitim sunulmasını titizlikle sağlıyor ve petrol sahasında size iş sertifikası veriyoruz.